25.02.2016р.

Свято Іверської ікони Божої Матері

25 лютого Православна церква вшановує один з найвідоміших чудотворних образів – Іверську ікону Божої Матері. Іверська ікона зараз знаходится на Святій горі Афон, але у світі є копії цього чудотворного образу, і одна із них знаходиться в Благовіщенському храмі нашого міста. Список Іверської ікони був написаний на кошти трьох єлисаветградських православних сімей ще в 2012 році кращими афонськими іконописцями в Скиту «Буразері» – Хіландарського Афонського монастиря і прибуття у наше місто теж супроводжувалось численними дивами. А за цей час відповіді Божої Матері на молитви перед списком чудотворного Іверського образу, знову і знову переконують нас у силі заступництва, яку має Пресвята Богородиця, коли просить Свого Сина, Господа нашого Ісуса Христа, за кожну людину, що звертається по Її допомогу.
В цей святковий день в Благовіщенському храмі зранку була звершена Божественна літургія, очолив котру ієрей Роман Загоруйко, і не дивлячись на робочий час дня, вклонитись до Іверської ікони Божої Матері, помолитись та причаститись Святих Христових Таїн прийшло чимало людей. А потім правилися молебні, які очолив настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко та на завершення помазав віруючих Святим єлеєм, освяченим в Іверському монастирі, що на Святій горі Афон.