Продовження святкування Різдва Христова та Собору Пресвятої Богородиці

8 січня у Соборному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулась святкова Божественна Літургія, яку очолив благочинний Єлисаветградської єпархії архімандрит Мануїл Задніпряний у співслужінні духовенства інших храмів міста. Одразу після Божественної Літургії вірян та духовенство прийли поздоровити директор Кіровоградської музичної школи №2 Ревенко Валентина Григорівна та викладач Шелабокова Вікторія Вікторівна, та дитячий хор, який вітав усіх колядками та віршами присвяченими цьому величному святу. Далі відбувся святковий обід, на який були запрошені усі віряни, що цього дня відвідали храм. Духовенство Благовіщенського храму та всього міста закликає людей в ці святкові дні відвідувати богослужіння, молитися до Бога, котрий саме в цей час посилає більше благодаті та радості!