Військові Департаменту по виконанню покарань молитовно провели майже минувший рік

В цей день після Божественної Літургії, та короткого молебню святому Пророку і Предтечі Спасову Іоанну, до Соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці завітали військовослужбовці Обласного Департаменту по Виконанню Покарань (Державна Пенітенціарна Служба), для того щоб молитовно провести вже майже минувший 2015 рік і подякувати Господу Богу за все, що було отримано цього року по Його милості. Військові завітали, як раз під час звершуваної заупокійної панихиди, тож мали змогу помолитись і за спокій почилих рідних чи знайомих людей. Потім одразу ж був звершений подячний молебінь, який очолив голова військового відділу нашої єпархії, настоятель Благовіщенськгого храму протоієрей Євгеній Назаренко у співслужінні ієрея Романа Загоруйко та диякона Миколая Чумаченко. Після молебню священнослужителі благословили військових цілуванням хреста та помазанням святим єлеєм, а також запросили відвідати нижній храм, який вже готується зустрічати своє престольне свято – Різдво Христове. Далі працівників департаменту проводили на балкон верхнього храму, де зараз знаходиться виставка робіт прихожанки храму з особливими потребами Ксенії Хаславської. І на прикінець настоятель о. Євгеній побажав усім радості наближаючихся свят і радості Різдвяного Посту.