Свято Миколая Чудотворця

Вечером 18 грудня у Соборному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулося урочитсе Всенічне Бдіння з освяченням хлібів на честь величного свята усього православ’я і не тільки – дня пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця. В нашому народі це свято завжди асоціювалось із радістю, дитячими посмішками та веселощами, тож цього дня після звершеної святкової Божественної Літургії до храму з поздоровленнями, як для дітей прихожан, так і для дорослих, завітали учні Недільної школи на честь святої праведної Єлисавети, при Благовіщенському храмі. Діти подарували усім присутнім чудові піснеспіви присвячені святому Миколаю, а на них та на усіх присутніх у храмі дітей в свою чергу чекали подарунки у виді невеликого концерту від дітей недільної школи, та солодкий стіл. Після Літургії та привітань, особливо диякона Миколая Чумаченка, старости храму Миколая Миколайовича Короленка, та охоронця Миколая Івановича, настоятелем храму протоієреєм Євгенієм Назаренко був звершений водосвятний молебінь з акафістом до святителя Миколая. Також о. Євгеній завітав і поздоровив фармацевтів та провізорів одного з закладів лікувального комплексу “Ацинус”. А перед вечірнім богослужінням о.Євгеній з помічниками відвідали Лелеківське кладовище, благодатну могилку подвижника благочестя нашої землі ієрея Миколая Трубіна, де молитовно поздоровили його з іменинами відслуживши заупокійну літію. Отець Іоан Верескун, разом з активною молоддю Недільної школи, також дарував в цей день радість людям, яких він відвідав у неврологічному відділенні третьої лікарні міста, а також пансіонаті геріатричного неврологічного відділення, що на Кущівці. Від імені священнослужителів хочеться побажати усім нам прагнути бути схожими на святого Миколая у добрих справах, а також його заступництва перед престолом Господа нашого Іісуса Христа, та чудес у нашому житті по його святим молитвам!!!