Початок поздоровлень до свята святителя Миколая Чудотворця

Сьогодні, 18 грудня, священники храму Благовіщення Пресвятої Богородиці почали вітати жителів міста та району зі святом Миколая архієпископа Мир Лікійських Чудотворця. Взагалі-то за давньою традицію привітання та святкування цього величного для всього православного народу свята починались з 17 грудня, тобто тривали три дні. Та саме цього дня священник Іоан Верескун відвідав першокласників школи №25, котрих він благословив іконою святителя Миколая, яку подарував від Благовіщенського храму для класу, а також передав подарунки від святого Миколая та батьківського комітету. Також для першокласників він провів невеличкий, але дуже важливий урок – навчив молитись за своїх батьків. Далі о. Іоан привітав учнів школи №7, де виступив з підбіркою пісень та грою на баяні. Також невеличкий концерт о. Іоан зіграв і для учнів Кіровоградського Вищого Професійного Училища №4, котрим щиро побажав отримати і подарувати радість у наступаючих святах, а також вже по особистим проханням на виході з училища пограв та порозважав викладацький склад.
Настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протієрей Євгеній Назаренко в свою чергу побував у дитячому відділенні психо-неврологічної лікарні, що знаходиться на селищі Новому. Для дитячого відділення силами прихожан Благовіщенського храму було зібрано суттєву кількість дитячого одягу, ну і усім присутнім в цей день у відділенні також були вручені солодощі від святого Миколая. Також на території лікарні існує Соціальний Центр Матері і Дитини, куди також завітав о. Євгеній з привітаннями та солодкими подарунками. І наприкінець візиту до лікарні о. Євгеній та його помічники завітали до 7-го відділення, по словам медперсоналу – найнужденнішого, так як у цьому відділенні знаходяться люди які окрім психічних хвороб хворіють на туберкульоз. Цим людям також були передані одяг і солодощі від прихожан Благовіщенського храму. Також варто зазначити, що о. Євгеній, разом з дияконом Миколаєм Чумаченко благословляли приміщення як дитячого відділення так і Центру Матері і Дитини іконою святителя Миколая, написаною та освяченою на святій горі Афон і превезеної ними з Благовіщенського Соборного храму, а точніше з нижнього храму Різдва Христова, а також окропляли приміщення і присутніх в них святою водою. Будемо не забувати і прагнути, щоб у ці святкові дні радість святкування отримали люди, які дійсно цього потребують! Також будемо сподіватись, що наступаючі Різдвяні свята, а з ними і акція “Різдвяний Ангел” принесуть ще більше радості тим, кому вона дуже потрібна!