Візит Державної Пенітенціарної Служби та їх підопічних до храму Благовіщення Пресвятої Богородиці

В цей день до храму Благовіщення Пресвятої Богородиці завітали військовослужбовці Державної Пенітенціарної Служби, відділу по роботі з неповнолітніми та їх підопічні. Їх зустрів настоятель храму, голова військового відділу Єлисаветградської єпархії протоієрей Євгеній Назаренко. А вже саму екскурсію провели священники Іоан та Роман. Також під час екскурсії військовим та підліткам випала можливість помилитись за подячним молебнем, який звершував настоятель отець Євгеній по проханню прихожан. Також священнослужителі розповіли про святу великомучениці Варвару, пам’ять якої Церква відзначає в цей день, і гості охоче приклались до її ікони та були помазані освяченим єлеєм. Після екскурсії гостей запросили до Недільної школи на честь святої праведної Єлисавети, при Благовіщенському храмі на солодкий стіл. Там о. Іоан розважив публіку невеличким концертом на баяні, а також духовенство храму приєдналось до поздоровлень військовослужбовців, які вони висловили своїм підопічним разом з врученими їм солодощами. А від священнослужителів підлітки отримали духовну літературу, молитвослови і іконки, а також щирі вітання з наступаючими святами та запрошення на майбутні відвідування нашого храму!