Зустріч паломників

Сьогодні 12 грудня, до нашого міста в ролі паломників, завітала група жителів міста Кременчуг. Гості побували на історичних місцях(вали фортеці св. прав. Єлисавети),а також відвідали основні храми: Кафедральні собори Різдва Пресвятої Богородиці та Спасо – Преображенський, храм Покрови Пресвятої Богородиці, храм Благовіщеня Пресвятої Богородиці та чоловічий Свято – Єлисаветенський монастир, де всі мали змогу ознайомитись з їхньою історією, і навіть помолитись. На завершення, на гостей чекав обід від духовнства храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці, а також невелечкий концертний подарунок.
З позитивними відгуками про наше місто, паломники повертались додому. Всім учасникам подорожі вдячний за чудово проведений час!!!
Голова Паломницького відділу Кіровоградської єпархії
Ієрей Іван Верескун