Паломницька поїздка до Києва

8 грудня група паломників з міста святої Єлисавети вирушила у поїздку до святинь Києва. Першою зупинкою була Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, де паломники молитовно відвідали ближні та дальні печери, Хресто-Воздвижненський храм та храм Різдва Пресвятої Богородиці, біля якого знаходиться місце поховання блаженнійшого митрополита Володимира. Далі вирушили до Свято-Введенського монастиря. Там по благословінню архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського Високопреосвященнійшого Іосафа і Єпископа Фастівського, вікарія Київської Митрополії УПЦ, намісника Свято-Введенського монастиря, єпископа Даміана для молитовно поклоніння вірян нашого міста була передана чудотворна ікона Божої Матері “Знамення”(відзначається 10 грудня за новим стилем) і ковчег з часткої мощей апостола Андрія Первозванного(вшановується 13 грудня за н.с.). Також паломники мали нагоду взяти благословіння у Владики Даміана та помолитись у храмі обителі, біля відомих чудотворних ікон таких як “Призри на смирення”. Наступними зупинками були Голосієвська та Китаєва пустині. Повернення додому було надзвичайним так, як у автобусі до нашого міста їхали великі святині!