День посилених молитв до Божої Матері

9 грудня після зустрічі святинь, о 12.00 у Благовіщенському храмі відбувся молебінь з акафістом Божій Матері перед іконою “Знамення” з водосвяттям, який очолив настоятель протоієрей Євгеній Назаренко. Незабаром разом із привезеними з Києва святинями духовенство єпархії по благословінню архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського Високопреосвященнійшого Іосафа прибули на місце, де зараз знаходиться пам’ятний хрест на території тубдиспансеру, що навпроти міської санепідемстанції. Там до 30х років ХХ століття знаходилась велична і по історичним довідкам та переданням найгарніша у тогочасному Єлисаветграді Знаменська трьохпрестольна церква. На цьому історичному місці духовенство звершило молебінь, який очолив архімандрит Мануіл, намісник Свято-Єлисаветинського монастиря, благочинний Єлисаветградської єпархії. Також зі святинями священники та віряни обійшли Хресною Ходою навколо кварталу де була Знаменська церква. У молебні також прийняли участь медперсонал тубдиспансеру. І на завершення такого молитовного дня у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулося Урочисте Всенічне Бдіння, у якому прийняли участь священнослужителі різних храмів нашої єпархії і яке також очолив архімандрит Мануіл. А завтра чекаємо з нетерпінням на архієрейське богослужіння, відкриття скверу святої праведної Єлисавети і ювілею настоятеля нашого Благовіщенського храму протоієрея Євгенія Назаренка!!!