Візити духовенства до військових і в’язнів

У вівторок другого грудня голова військового відділу Єлисаветградської єпархії УПЦ, настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко разом із протоієреєм Олександром Ігнатьєвим, настоятелем Свято-Покровського храму (с. Аджамка) завітали до військової частини Національної Гвардії в нашому місті. Там вони благословили військовослужбовців на початок учбового періоду, що розпочався з 1-го грудня. Також духовенство привітало військових із наступаючим святом святого благовірного князя Олександра Невського, храм якого облаштовується у цій військовій частині. До речі день пам’яті Олексндра Невського відмічають разом із днем Збройних Сил України, тож священники побажали військовим його покровительства.
Наступного дня протієрей Євгеній Назаренко разом із кліриком з Свято-Єлисаветинського монастиря ієреєм Аркадієм Задніпряним звершили Божественну Літургії у Кіровоградській виправній колонії №6. Приводом для цього стала 7-ма річниця відкриття храму у цій самій колонії. Так в цей день в’язні отримали змогу прийняти участь у таїнствах сповіді та причастя., а по завершенню почути проповідь о. Євгенія, який наголосив, що ми маємо лишатись християнами за будь-яких обставин і не лише на словах, але і своїми вчинками і життям загалом доводити це звання.