Поминання жертв голодоморів

В суботу 28 листопада у всіх храмах Української Православної Церкви звершувались панахиди в пам’ять наших співвітчизників, загинувших в роки голодомору і репресій часів радянської влади. В Благовіщенському храмі напередодні після вечірнього богослужіння була звершена заупокійна літія, а також в цей день була відслужена панахида, на протязі якої поминалися жертви голодоморів та репресій, які проводила безбожна влада в усіх куточках нашої Батьківщини. Очолив панахиду настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко в співслужінні диякона Миколая Чумаченко. І мабуть немає такої родини, яку б не затронуло це лихо. Тому помолитися за свій рід і за тих, хто невинно був закатований і замучений голодом прийшло чимало православних вірян. Після о. Євгеній звернувся до прихожан зі словами спогадів, які він чув в своїй сім’ї від своєї бабусі про ті часи випробувань і страждань. І що тільки дякуючи Богові наш народ витримав це страшне випробування.
По благословенню високопреосвященнійшого Іосафа архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського поминальні служби і панахиди будуть звершуватися на протязі двох днів, суботи і неділі 28 – 29 листопада у всіх храмах міста та єпархії. Тож будемо молити Бога та Його Пречисту Матір про мир та благополуччя на нашій землі, щоб страшні сторінки нашої історії більше ніколи не повторювалися!