Візити духовенства храму Благовіщення до лікарень міста

Сьогодні духовенство Свято-Благовіщенського храму молитовно відвідало працівників та пацієнтів двох лікувальних закладів нашого міста. Священник Іоан Верескун в черговий раз відвідав 3-ю міську лікарню та її неврологічне відділення, що знаходиться неподалік, де разом з персоналом у молитовній кімнаті звершив молебінь до Божої Матері та відвідав палати пацієнтів з образом Пресвятої Богородиці “Києво-Братська”. А настоятель храму Благовіщення протоієрей Євгеній Назаренко в свою чергу відслужив молебінь у храмі святителя Луки Кримського, що облаштовується у міській шахтерській лікарні (мікрорайон Кущівка). До речі це єдиний у місті лікарняний храм. Отець Євгеній привіз із Благовіщенського храму ікони “Цілительниця” Божої Матері та великомученика і цілителя Пантелеімона, до яких і піднослись молитви. Окрім Божого благословіння у своїй роботі отець Євгеній благословив увесь присутній персонал лікарні на Різдвяний пост, що розпочинається фактично з завтрашнього дня.