Святкування на честь ікони Божої Матері “Милостива” (Кіккська)

25 листопада Православна Церква відзначає пам’ять ікони Божої Матері “Милостива” (Кіккська). Копія цієї ікони написана на о. Кіпр та освячена на основних його святинях, особливо біля оригіналу цього образу, створеного апостолом і євангелістом Лукою, знаходиться у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці. Напередодні святкування було звершено урочисте Всенічне Бдіння присвячене цьому образу Божої Матері, а наступного дня – святкова Божественна Літургія, після якої настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко звершив молебінь біля Кіккської ікони і у проповіді розповів її історію, та про шанування греками та кіпріотами Божої Матері, закликавши усіх нас посилено молитись до Пресвятої Діви Марії. Трохи згодом був звершений водосвятний молебінь перед Кіккською іконою, яка, до речі, з моменту приїзду в наше місто прославилася зціленням вірян, що молитовно звертались до Божої Матері у цьому її образі, а також іншими моментами благодатної допомоги. Тож будемо вірити і молитись, щоб Пресвята Богородиця допомагала нам, зцілювала наші душі та вела нас до Бога!