Лекція для студентів Кіровоградського Музичного Училища

11 листопада клірик Благовіщенського храму протоіерей Олександр Хомич відвідав Кіровоградське музичне училище, де прочитав лекцію на тему “Вплив громадської думки на формування особистості”. Лекція була прочитана студентам “Хорового відділу”, з якими священник спілкуеться вже не вперше, адже вони не один раз прикрашали своїм співом урочистості Благовіщенського храму.Була обговорена досить актуальна тема нашого суспільства, адже вплив на нашу свідомість не завжди хороший,оточує нас з усіх сторін,чи то мода чи засоби масової інформації або навіть друзі.Священник пояснив студентам як серед усього цього не заплутатись і завжди залишитись собою.Наголосив також на тому, що творцями нашої долі являємось ми самі і моральний вплив інших людей чи речей повязаних з ними не може нам зашкодити, адже всі ми християни є синами Божими і знаходимось під Батьківським захистом.

1. Лилия
    Лилия на | | Ответить

Висловлюємо щиру подяку протоієрею Олександру за дуже змістовну, цікаву лекцію та щире спілкування. Маємо надію, що ті корисні поради та цікаві відповіді на різноманітні хвилюючі питання студентів, допоможуть їм у наш складний час правильно сформувати свій світогляд і жити з вірою та любовію.