Паломництво по Черкащині

В суботу 7 листопада о 06. 30 ранку, паломницька група у складі 18 чоловік, вирушила з Кіровограду по маршруту монастирів Черкащини. Перші емоції були від технічних неполадок( було проколено два колеса)! До речі, під час другої вимушеної зупинки у м. Новомиргород(поки лагодилось колесо) нашу групу обігріли та пригостили чаєм подружжя Сава і Ольга, за що їм щиро вдячні!!! Нарешті ми на колесах, знаходимо в осінньому лісі, у повній тиші – Лебединський жіночий Свято – Миколаївський монастир, там знайомимось з життям святого місця, навіть трішечки допомогли сестрам з підготовкою до Богослужіння… Після цього маршрут нашої подорожі пролягає через обласний центр – місто Черкаси, де ми відвідали Кафедральний Свято – Михайлівський собор, і на мить стали свідками масштабного будівництва дзвіничного комплексу… Наступні приємні враження нам дарує Кременчуцьке водосховище у найширшому, власному розливі, а також тутешня осіння природа. І ось, ми прибуваємо до Красногірського Свято – Покровського жіночого монастиря, де нас відразу пригощають смачною, монастирською трапезою, яка позитивно вплинула на фізичний та моральний стан всієї групи! Помолившись за Вечірнім Богослужінням, побували біля джерела святителя Софронія єпископа Іркутського, який звідси починав свій чернечий шлях. Далі наша група вирушає в напрямку Мотронинського жіночого монастиря, але через втрачений час (заміна коліс автобуса) туди ми не встигаємо… Однак, всі мали можливість пройти до джерела святого Онуфрія Великого, що заходиться неподалік монастиря в лісі… Свіже, лісове повітря та повна тиша цього святого та історичного місця нам приємно запам’ятались… Повертаємось додому! Ось так пройшов день нашої спільної поїздки по святих та історичних місцях Черкащини. Всім учасникам поїздки щиро вдячний за терпіння та чудово проведений час!!!
Голова Паломницького відділу
Кіровоградської єпархії