День пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського(Мироточивого)

8 листопада Православна Церква вшановує пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського(Мироточивого). Цього дня була звершена свята Божественна Літургія, по завершенню якої був молебінь з акафістом святому Димитрію. Також одразу після Божественної Літургії духовенство храму привітало вчительку недільної школи імені святої праведної Єлисавети при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці Ольгу Михайлівну з юбілеєм.
Привітання продовжились далі вже на заняттях недільної школи, де учні ознайомились з Помічниками Ісуса Христа в розповсюдженні Його проповіді…( Бог Отець, Бог Дух святий, пророки, апостоли, християни, природні явища), з’ясували аргументи істиності християнства, а також спільно розтлумачили молитву за померлих, звернули увагу на її значення!