Екскурсія по Благовіщенському храму студентів Кіровоградського Комерційного Технікуму

4 листопада група студентів Кіровоградського Комерційного Технікуму відвідала Благовіщенський храм м.Кіровоград. Гостей зустрів клірик храму прот.Олександр Хомич,який провів екскурсію по храмовому комплексі,познайомив гостей з історією храмів в світі та на Україні.Показав гостям головні святині храму, розповів присутнім про символіку богослужіння та храмового начиння .Далі зустріч продовжилась в приміщенні недільної школи, де за цікавою бесідою та чаєм продовжилось знайомство молоді зі священником .Студенти задавали багато цікавих запитаннь, на які о.Олександр дав вичерпні відповіді.Після зустрічі всі з позитивними емоціями та гарним настроем розійшлись по домівках,домовившись, що такі зустрічі на далі будуть мати місце.