Нічна Божественна Літургія у храмі при Кіровоградському інституті державного та муніципального управління

Ввечері святкового дня, на вечірнє богослужіння з полієлеєм священномученику Кіпріану та мучениці Іустині під наступний день долучився ієрей Віталій Ігнатьєв – завідувач кафедри гуманітарних та економічних дисциплін Кіровоградського інституту державного та муніципального управління. Після завершення богослужіння, з благословіння архієпископа Іоасафа, до храму рівноапостольних Кирила та Мефодія, що знаходиться при інституті, в якому викладає отець Віталій Ігнатьєв, були доставлені ікони святих Кіпріана і Іустини та святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. У цьому храмі тієї ночі була звершена нічна Божественна Літургія. По привезенні ікон отець Євгеній Назаренко, настоятель Благовіщенського храму, звідки і були взяті ікони, звернувся до присутніх вірян, а саме студентів та поблизу проживаючих православних, із пастирським словом щодо цих святих, а також розповів про Божий промисл у тому, що в цьому місці і в цей знаходяться такі святині.