Свято Покрову Пресвятої Богородиці

14 жовтня Православна Церква відзначає велике свято Покрову Пресвятої Богородиці. Ще з часів козацтва Матір Божа вважалась покровителькою захисників вітчизни, а у цьому році свято покрову, згідно указу президента, співпало зі святом захисників України. У Свято-Благовіщенському храмі свято розпочалось зі звершеного напередодні Всенічного Бдіння з освяченням хлібів. А в день свята відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив протоієрей Олександр Хомич у співслужінні ієрея Іоанна Верескуна та диякона Миколая Чумаченка. Настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко, у свою чергу, очолив святкову Літургію на престольному святі у Свято-Покровському храмі обласного центру. Там, після звершення Божественної Літургії духовенство та віряни здіснили Хресну Ходу навколо храму.
З благословіння Блаженнійшого митрополита всієї України Онуфрія за богослужінням в усіх храмах Української Православної Церкви священством підносилися молитви за захисників вітчизни, православних воїнів, охоронців миру на нашій землі. Також і заупокійних молитвах поминались воїни різних часів, які положили своє життя за Батьківщину. Тож нехай Пресвята Богородиця молитовно покриває нас від усіх негараздів і дарує нам мир, по-перше у наших душах, а з’явившись там – він пошириться усюди!