Допомога учасникам АТО та їх сім’ям

08.10.2015 священник соборного Свято-Благовіщенскього храму Іоанн Верескун звершив освячення житла для сім’ї загиблого воїна АТО, а 09-10.10.2015 у Благовіщенському храмі звершились таїнства хрещення та вінчання для воїнів АТО, які провів настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко. У суботу хрещеним батьком став учасник АТО, який ненадовго приїхав у відпустку зі сходу, а в неділю узаконили перед Богом свій шлюб воїн Дмитро зі своєю дружиною. По благословінню архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського Іоасафа у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці на протязі року звершуються таїнства та треби для учасників АТО безоплатно, також безкоштовно можна замовити сорокаусти та інші поминання. Окрім цього храм регулярно передає пожертви парафіян до Кіровоградського обласного військового шпиталю, а священство військового відділу єпархії та окремих храмів відвідує його для молитовної підтримки постраждалих у зоні бойових дій на сході України. Усе це невелика подяка за те, що ми можемо покластися на наших захисників!