Допомога пацієнтам Кіровоградського обласного шпиталю

На протязі року з моменту відкриття соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці його настоятелем та священством ведеться тісна співпраця з Кіровоградським обласним шпиталем. Крім молитовних візитів хочеться відзначити неодноразову матеріальну допомогу, відтак у рамках свята “Білої квітки” на ліки пацієнтам шпиталю було зібрано близько 10 тисяч гривень. Також до Дня міста, яке зпівпало із святкуванням річниці відкриття Благовіщенського храму, для шпиталю було зібрано більше 8 тис. гривень пожертв від прихожан храму, на що керівництво шпиталю відповіло подячним листом. Тож нехай Господь у майбутньому по-перше дарує мир на нашій Батьківщині, а по-друге дає можливості усім нам примножувати такі добрі справи!