Різдво Пресвятої Богородиці.

21 вересня Православна церква відзначає велике двунадесяте свято – Різдво Пресвятої Богородиці. В цей день в Благовіщенському храмі відбулася Божественна літургія, котру очолив протоієрей Олександр Хомич в співслужінні ієрея Іоана Верескуна та диякона Миколая Чумаченко. Напередодні за всенічнім бдінням, та на початку літургії прихожани храму мали змогу помолитися до Пресвятої Богородиці перед ЇЇ святим образом Різдва, написаним на Святій Горі Афон. Цей образ урочисто подарували Кафедральному собору Різдва Пресвятої Богородиці настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко і ктитор Благовіщенського храму Бахмач Є. С. , передавши високопреосвященійшому Іоасафу архиєпіскопу Єлисаветградському і Новомиргородському, який прибув до Благовіщенського храму і в супроводі отця Євгенія та ктитора Бахмач Є. С. доставив святу ікону на престольне свято в Кафедральний собор. Після закінчення Богослужіння протоієрей Олександр Хомич привітав зі святом вірян та нагадав, що хоча святкування проходило напередодні в неділю, але саме в цей день рік тому був освячений Благовіщенський храм предстоятелем Української Православної Церкви блаженнійшим митрополитом Онуфрієм. І на завершення священство і віряни молитовно поклонилися і приклалися до образу Покрови Пресвятої Богородиці, подарованому митрополитом Онуфрієм на освячення храму у минулому році.