Іменини Єлисаветграда.

18 вересня Православна церква відзначає пам’ять святих пророка Захарії і праведної Єлисавети, батьків Пророка і Предтечі Господнього Іоанна. Цей день є святом іменин не тільки людей, що носять ці святі імена, але й нашого міста, яке виникло після заснування фортеці ім. святої Єлисавети і має історичну назву Єлисаветград. Також в нашому місті є Свято – Єлисаветинський монастир, який відзначав Престольне свято, де зранку була відслужена Божественна літургія, очолив котру по благословенню високопреосвященнійшого Іосафа архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського, преосвященний Деомід епіскоп Южненський в співслужінні братії монастиря та духовенства Єлисаветградської та Александрійської єпархій. Після служби духовенство та віряни зі святими іконами і мощовиком обійшли хресною ходою навколо монастиря та розділили святкову монастирську трапезу.
Після духовенство і віряни звершили хресну ходу на автобусах навколо міста, де в дорозі читалися акафісти Божій Матері, пророку Захарії та праведній Єлисаветі, блаженному старцю Даниїлу Єлисаветградському та співали церковні піснеспіви. На чотирьох кінцях міста, біля поклінних хрестів робилися зупинки, де читалося Євангеліє і звершувались молитви за містян і мир в нашій країні. Завершилася хресна хода в центрі фортечних валів, біля поклінного хреста на місці першого Свято – Троїцького храму фортеці св. прав. Єлисавети.