Пам’ять перенесення мощей благовірного Олександра Невського у Благовіщенському храмі

12 вересня православна церква відзначає пам’ять перенесення мощей благовірного Олександра Невського (1724), який носив титул Володимирського, Новгородського та Київського князя. В цей день в Благовіщенському храмі зранку була звершена Божественна літургія, очолив котру протоієрей Олександр Хомич. Після служби настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко урочисто поздоровив з днем Ангела отця Олександра та чтеця Олександра, та побажав їм духовної підтримки та духовного росту, щоб бути схожими на святого Олександра Невського.
Потім всіх запросили на третій поверх храму, де знаходится ікона святого. Там був відслужений молебень благовірному князю Олександру, очолив котрий настоятель протоієрей Євгеній.