Вінчання воїна АТО

По благословінню архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського Іоасафа з жовтня 2014 року у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці для учасників АТО та їх дітей повністю безкоштовно звершуються таїнства хрещення та вінчання, а також, як і в інших міських храмах УПЦ без пожертв приймаються сорокаусти та інші поминання за військовослужбовців. Ось і в цей недільний день звершилось таїнства вінчання уасника АТО Игоря та його нареченої. Його звершив священник Благовіщенського храму отець Іоанн Верескун. Настоятель храму Євгеній Назаренко теж привітав молодих і подарував ікону Божої Матері “Призри на смирення”. У цей пам’ятний для подружжя день вони зробили фото біля ікони святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя, покровительки нашого міста.