Спілкування з військовослужбовцями

У неділю ввечері керівник військового відділу Кіровоградської єпархії УПЦ, настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко разом з протоієреєм Констянтином Шпудейко, настоятелем храму на честь ікони Божої Матері “Всецариця” (с. Бережинка) відвідали 9 стрілецький батальйон, а точніше першу роту територіальної оборони. Отець Євгеній почав виступ із історії військової частини та військової історії міста загалом, підкресливши, що місто Єлисаветград – місто воїнської слави. Далі він звернувся із пастирським словом, про те що виконуючи свої обов’язки необхідно залишатися людьми, залишатися православними християнами, робити свої вчинки по совісті та молитися і прохати Господа миру та особистого заступництва. Після виступу о. Євгеній благословив військових, побажав їм ангела-охоронця та підтримки у їх військовому навчанні, яке вони проходять в даний момент, але й наголосив на тому щоб це їм не знадобилося. Потім бажаючі поспілкуватись із священнослужителями віч-на-віч отримали таку нагоду і цим були задоволені.