Поздоровлення військовослужбовців зі святом Преображення Господня

Після звершення святкової Божественної Літургії, духовенством храму були освячені виноград яблука та інші плоди не тільки для прихожан а й особливо для військових та в’язнів СІЗО. Потім настоятель храму, голова військового відділу Кіровоградської єпархії УПЦ протоієрей Євгеній Назаренко з дияконом Миколаєм Чумаченко та півчими, взявши для благословіння та поклоніння ікону Преображення написану на Святій Горі Афон вирушили до військових частин обласного центру. По закінченню пастирської проповіді та поздоровлень, було звершено короткий молебінь, на якому звучали особливі молитви за мир на нашій Батьківщині. Священнослужителі передали освячені фрукти від Благовіщенського храму військовим, а також окропили святою водою усіх присутніх. Наступною зупинкою було Управління Державної Пенітенціарної Служби України, де також відслужено молебень з молитвами на освячення плодів та принесеного для освячення співробітниками меду. Далі привітання зі святом отримали співробітники та перебуваючі в’язні Кіровоградського СІЗО, котрих пригостили освяченими фруктами, роздали воскові свічки для піднесення молитв та окропили святою водою. До усіх вірян, які отримали поздоровлення, протоієрей Євгеній звертався з пастирським словом про необхідність молитви, каяття, бажаючи гідно нести свій життєвий хрест і досягнути духовного Преображення.