Благословіння військовослужбовців МВС

В черговий раз, відправляючись у відрядження на схід України, православні воїни з різних міських та обласних підрозділів МВC отримали благословіння від священнослужителів Благовіщенського соборного храму, на чолі з настоятелем протоієреєм Євгенієм Назаренком, керівником військового відділу Кіровоградської єпархії Української православної церкви, у співслужінні ієрея Іоанна Верескуна та диякона Миколая Чумаченко. Після відслуженого молебню на благословіння у подорож, на якому поіменно пом’янули усіх від’їзжаючих військових, протоієрей Євгеній виступив з пастирським словом про необхідність молитви для воїнів, що це є великий дієвий захист і покров від Бога для них. Потім священниками під молитовні піснеспіви півчих була освячена техніка, на якій подорожуватимуть воїни. Бажаємо їм Ангела-Охоронця і вдалого повернення додому!