Панихида в день річниці загибелі православного воїна Павла Сніцара

Рік назад 23 липня в зоні бойових дій на сході Україні героїчно загинув Павло Леонідович Сніцар, командир Стрілецького батальйону ВВ України військової частини №3011, якого посмертно нагороджено орденом Української Православної Церкви – Георгія Побєдоносця, та в честь якого названа вулиця нашого міста. Вшанувати пам’ять героя у Благовіщенському храмі зібрались рідні та військові товариші, і священнослужителі настоятель Благовіщенського храму, голова військового відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Євгеній Назаренко, ієрей Іоанн Верескун та диякон Миколай Чумаченко. Після відслуженої соборної панихиди за загиблим воїном протоієрей Євгеній та диякон Міколай з півчими відправились на Рівненське кладовище, де була відслужена заупокійна літія з поминанням усіх загиблих воїнів на полі міжусобної брані. Також отець Євгеній виступив з пастирським словом до присутніх, побажавши їм Божого благословіння та заохотив в цей нелегкий час посиленно підносити до Бога молитви, як за загинувших, так і за живих воїнів, і від імені рідних офіцера запросив усіх на поминальний обід. Вічна пам’ять і Царство Небесне загинувшому герою!