День народження православного воїна, полковника Павла Леонідовича Сніцара.

В п’ятницю 10 липня, на Рівненському кладовищі зібралися рідні і друзі, військові побратими і товариші полковника Павла Леонідовича Сніцара, командира Стрілецького батальйону ВВ України військової частини №3011. В цей день Павлу Леонідовичу, рік тому героїчно загиблому в зоні АТО, виповнилось би 39 років. На його могилі священством єпархіального військового відділу була звершена панахида, очолив котру голова відділу та настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко, який особисто знав Павла Леонідовича і співпрацював з ним. Співслужили панахиду настоятель храму ікони Божої Матері «Всецариця» протоієрей Костянтин Шпудейко (с.Бережинка), настоятель Свято – Покровського храму протоієрей Олександр Ігнатьєв (с.Аджамка) та диякон Благовіщенського храму Миколай Чумаченко.
Павел Сніцар один із небагатьох офіцерів, хто отримав посмертну нагороду УПЦ — орден Георгія Побєдоносця. Треба зазначити, що півтора роки тому, при служінні полковника Павла Сніцара, з благословення Високопреосвященнійшого архієпископа Кіровоградського та Новомиргородського Іоасафа, почалися роботи по облаштуванню на території цієї військовій частині храму-каплички. Вічна пам’ять та Царство Небесне тобі, православний воїне!!!