Подарунки для селища Нового

В день пам’яті першомучениці Февронії, та благовірних князя Петра і княгині Ефросинії Муровмських, покровителів сім’ї та любові, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Євгеній Назаренко разом із настоятелем Храму святителя Миколая Чудотворця протоієреєм Романом Петренко відвідали дитяче відділення психоневрологічної лікарні, що знаходиться у мікрорайоні селище Нове. Від прихожан Благовіщенського храму булі зібрані речі та дитячі іграшки, а також солодощі для перебуваючої на лікуванні малечі. Священники ж бажали дітлахам і персоналу лікарні Божої підтримки і благословили їх іконою Божої Матері «Єлисаветградська» та помазали освяченим єлеєм. Далі ця та ще одна ікона преподобного Серафима Саровського, які були передані у дарунок ктитором Благовіщенського храму Євгенієм Бахмачем, пребули до храму святителя Миколая, що знаходиться неподалік від лікарні. Так, під піснеспіви тамошніх прихожан, святині прибули до свого теперішнього і майбутнього місця перебування. Там священнослужителям був відслужений молебень з молитвами до Божої Матері та преподобного Серафима Саровського, завершенням якого була проповідь протоієрея Євгенія, у якій він наголосив, що прибуття ікони Божої Матері «Єлисаветградська» повинно спонукати прихожан і всіх жителів мікрорайону не бути байдужими до перейменування міста, адже ця назва є дуже цінною, історичною, православною, вона дає нам Боже благословіння і покров святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. Також протоієрей Роман виступив із словом подяки Євгенію Степановичу Бахмачу, заохотивши прихожан молитися за нього і за Божу поміч у його добрих справах.