31.05.2015р.

Святкування дня Святої Трійці.
В неділю 31 травня, коли все світове Православ’я відзначає День Святої Трійці, П’ятидесятницю, в храмі Благовіщеня Пресвятої Богородиці була звершена соборна Божественна літургія. За богослужінням духовенство разом з народом підносили особливі молитви за мир і спокій в нашій Батьківщині. Богослужіння продовжилося святковою традиційною Вечірньою з особливими колінопреклонними молитвами. Після привітань настоятеля протоієрея Євгенія Назаренко, віряни та духовенство прибули до фортеці святої Єлисавети , на місце першого в історії Єлисаветграду, храму на честь Святої Трійці, де зараз знаходиться пам’ятний хрест. Там, за традицією престольного свята, духовенством міських храмів був відслужений водоосвятний молебень. Потім духовенство та віряни побували на місцях пошани та поховання загиблих за нашу землю воїнів різних часів, та загиблих під час фашистської окупації нашого міста співвітчизників, де помолилися за спокій їхніх душ. На завершення побували на бастіонах і равелинах фортеці, а також біля колишніх фортечних воріт, названих ім’ям Святої Трійці.