09.05.2015р.

День Великої Перемоги!

В суботу 9 травня день Великої Перемоги! В Храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці була звершена Божественна Літургія, на якій особливо молилися за всіх тих, хто загинув в роки Великої Вітчизняної Війни; хто героїчно поклав своє життя за Батьківщину зараз…
По завершенню Богослужіння, настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко очолив подячний молебень за перемогу подаровау нашим предкам Богом, також після молебню, була відслужена особлива заупокійна панахида, на якій згадали всіх загиблих за нашу рідну землю. Всі ж хто був у храмі, особливо учасники бойових дій, ветерани, діти ветеранів, були запрошені до преміщення недільної школи, де для них учнями було влаштовано прекрасний концерт, що складався з піснеспівів та віршів… Була тут і солдатська каша… концерт був особливо прикрашений за участі народного хору “Любисток”, саме вони заспівали для наших дорогих ветеранів дуже багато різних пісень їхнього часу; в кінці свята всім були вручені подарунки від нашого храму.
Низький Вам уклін, наші дорогі ветерани, всі наші діди, прадіди!