17.04.2015р.

Урочисте нагородження переможців Пасхального творчого конкурсу

П’ятий рік поспіль Управління освіти Кіровоградської міської ради проводить до свята Воскресіння Христового творчій конкурс серед усіх середніх шкіл і дошкільних закладів міста. Діти разом з батьками і вчителями виготовляють своїми руками Пасхальні листівки, писанки та інші предмети декоративного мистецтва. Після Великодня всі роботи, що приносяться і виставляються у фойє міськвиконкому, оцінюється комісією, яка складеться з замісника міського голови, керівників управління освіти, православного священика, меценатів та місцевих художників. А потім наприкінці Пасхального тижня в залі міськвиконкому проводиться урочисте нагородження переможців. В 2014 і 2015 рр. в роботі комісії і нагороджені приймав участь настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко. Привітавши усіх працівників освіти, батьків і дітей від імені архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа с Пасхальними святами, протоієрей Євгеній від імені Кіровоградської єпархії УПЦ і Благовіщенського храму подарував основним переможцям ікони та красиво-ілюстровані православні дитячі книжки, а усім домінантам Київські святкові пряники.