16.04.2015р.

Пасхальна зустріч з працівниками Кіровоградського міського військкомату

В четвер Світлої седмиці, 16 квітня, з Пасхальним привітанням до працівників Кіровоградського міського військомату завітали співробітники єпархіального військового відділу: голова відділу протоієрей Євгеній Назаренко (настоятель Благовіщенського храму обласного центру), протоієрей Костянтин Шпудейко (настоятель храму ікони Божої Матері «Всецариця» с.Бережинка) та півчі Благовіщенського храму. Спочатку священнослужителі привітали зі Святом Воскресіння Христового керівника міського військкомату полковника Зінковського А.М. Далі представників церкви провели до навчальної зали, де вже чекав весь особовий склад військової установи. З Благовіщенського храму була взята ікона великомученика Георгія Победоносця, написана на Святій Горі Афон, і Благодатний вогонь з Єрусалиму, з Гробу Господнього. Після Пасхального привітання і проповіді, отець Євгеній розповів про подвиг святого Георгія, який теж був військовим, і сповідував Христа Воскреслого своїм життям та мученицькою смертю. Розповів про допомогу, яку з Божої Милості святі подають людям. Про те, що наше місто було названо на честь святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. Це засвідчили довідкові документи з Академії Наук України, копії яких є в наявності у Благовіщенському храмі. На завершення всі військовослужбовці приклалися до ікони великомученика Георгія і отримали маленькі іконки святого, теж привезені з Афону, були помазані святим єлеєм і запаливши свічки Благодатним вогнем, віднесли ці благословення на свої службові місця.