03.04.2015р.

Виставка

3 квітня завершилась виставка церковної атрибутики під назвою “Тиждень Православної віри”. Цей авторський проект Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії набрав багато позитивних відгуків і побажань від різних відвідувачів. Акція проходила протягом декількох днів з 30 березня по 3 квітня в стінах Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка, де духовенство Кіровоградської єпархії УПЦ проводило екскурсійну демонстрацію церковних речей, пояснювало символіку та доцільність їхнього використання Церквою. Кожного дня бібліотеку відвідували студенти навчальних закладів, вчителі, прості віряни, співробітники внутрішніх справ, працівники різних міських структур, а також самі бібліотекарі. Відкриття виставки провів голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко. Звертаючись до гостей, священик вказав на необхідність участі Церкви в житті кожної людини, і саме через демонстрацію церковних речей людині буде простіше зрозуміти особливості Церковних Богослужінь, Таїнств, та інших моментів суто церковного життя. Особливу подяку священик висловив керівництву і працівникам бібліотеки за можливість та сприяння у проведені таких заходів. Насамкінець отець Діонісій подякував всім відвідувачам.