21.02.2015р.

Молебінь за військових, що героїчно поклали своє життя за нашу Батьківщину

Сьогодні в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці(біля Ангела), вже не вперше зібрались сім’ї загиблих воїнів в АТО. Разом з духовенством храму молились за військових, що героїчно поклали своє життя за нашу Батьківщину. Зі словами підтримки до родин загиблих звернувся настоятель храму протоієрей Євген Назаренко. По завершенню заупокійної молитви, спілкування продовжилось у теплій атмосфері в приміщенні недільної школи за чаєм та солодощами. В цей час пролунав цілий ряд україньських народних, жартівливих та патріотичних пісень у виконанні лікаря – онколога Андрія Гардашнікова, Олексія Капріци та священика Іоана Верескуна. Також сім’ям військових, була запрпонована допомога духовенства та працівників Кіровоградського військового шпиталю. Наприкінці всі отримали від храму подарунки.