16.02.2015р.

Візит до Кіровоградського психоневрологічного інтернату

У понеділок 16 лютого, на другий день Стрітення Господнього, духовенство храму Благовіщення Пресвятої Богородиці – ієрей Іоан Верескун та диякон Миколай, відвідали Кіровоградський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням. Священики прибули з “стрітенською” святою водою, свічками та іконою свята. З нею і обійшли всю установу, відвідавши пацієнтів та персонал, водночас окроплюючи їх новоосвяченою водою. Окрім цього, священик Іоан Верескун закликав всіх помолитись за здоров’я присутніх, за хворих воїнів та за мир в Україні. По завершенню молебня, духовенство розповсюдило між присутніми роздруковану молитву “За мир в Україні” церковно – словянською та українською мовами, щоб всі мали змогу долучитись до спільної молитви за долю нашої Батьківщини.