30.01.2015р.

Правоохоронців благословили на виконання своїх обов’язків на сході Країни

Ввечері 30 січня, священики відділу по взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України, Кіровоградської єпархії УПЦ благословили Батальйон спеціального призначення МВС України «Кіровоград» який відправився на схід України для виконання своїх обов’язків по охороні громадського порядку. Після вечірнього Богослужіння у Свято-Благовіщенському храмі, був відслужений молебень, який очолив голова відділу протоієрей Євгеній Назаренко. Йому співслужили співробітники відділу протоієрей Олександр Ігнатьєв, протоієрей Костянтин Шпудейко та клірик храму ієрей Олександр Хомич. Священики, міліціонери, та їх рідні, усі разом помолились Богу про збереження життя від’їжджаючих та повернення миру в нашу державу. Після молебну о. Євгеній звернувся до правоохоронців зі словами настанови, щоб вони з гідністю виконували свої професійні обов’язки, та живі і здорові повернулися до своїх сімей. І за давньою Православною традицією усіх спецпризначенців священики окропили святою водою, помазали святим єлеєм та подарували іконки і молитовники.

протоієрей Костянтин Шпудейко

Фото: www.gre4ka.info