25.12.2014р.

Свято для інтернату

25 грудня голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко разом із ієреєм Іоаном Верескуном, лікарем – онкологом Андрієм Гардашніковим та активістом Кіровоградської молодіжки Володимиром Черидніченком з особливою коцертною програмою відвідали Рівнянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів Новоукраїнського району Кіровоградської області в смт. Рівне, де подарували дітям гарні емоції, гуманітарну допомогу, молодіжну церковну літературу (Отрок і Фамілія) та невеличкі солодкі подарунки. Представив гостей настоятель місцевого Свято-Покровського храму смт. Рівне протоієрей Іоан Петровці. Зі словами привітання до діток закладу звернувся протоієрей Діонісій, він розповів про святого Миколая і про Різдво Христове. Потім Андрій Гардашніков заспівав декілька чудових пісень, а ієрей Іоан Верескун в костюмі святого Миколая привітав дітей з різдвяними та новорічними святами. Вкінці, гості пограли з дітьми у веселі ігри “Добру плескати” і “Веселий дощик” та провели цікаві конкурси, по завершенню яких передали даному закладу одяг та солодощі.