10.12.2014р.

Сердечно вітаємо протоієрея Євгенія Назаренка з Днем народження!!!

В середу 10 грудня, коли Православна Церква молитовно відзначає пам’ять ікони Божої Матері «Знамення», в храмі Благовіщеня Пресвятої Богородиці було відслужене урочисте Богослужіння, присвячене чудесному знаменню Божої Матері для людей. Особливою подією є День народження, яке святкує цього ж дня, настоятель храму, протоієрей Євгеній Назаренко. Помолитись та привітати батюшку, прибув Високопреосвященніший Іоасаф архієпископ Кіровоградський та Новомиргородський, фундатор храму Євгеній Степанович Бахмач, духовенство єпархії, клірики храму, військові, також дуже багато парафіян. У своєму вітальному слові, владика Іоасаф висловив подяку протоієрею Євгенію за його невтомну працю на Божій ниві, побажав йому продовжувати бути світилом віри Христової та приумножувати в собі дари Божої благодаті. Благословляючи священика, владика Іоасаф вручив йому Святе Письмо зі словами «більшого слова за Слово Боже немає, тому вручаю Вам Слово Боже». Євгеній Степанович вітаючи батюшку, подарував родинну, древню ікону, також побажав Божої підтримки в ділі спасіння інших. Кожен з присутніх привітав настоятеля та висловив йому вдячність за молитви, увагу та підтримку. Після загальної фотографії, духовенство очолюване протоієреєм Євгенієм разом з парафіянами, поїхало на місце колишнього храму в честь ікони «Знамення», що знаходиться на території міського онкологічного центру. Там разом з персоналом та бажаючими пацієнтами був відслужений молебень до Божої Матері, в якому особливою молитвою згадали всіх працюючих, та всіх, хто страждає від хвороби. Також відбувся хресний хід з іконами, навколо території лікарні, в минулому території храму. По завершенню, всі повернулись до храму Благовіщеня, де відбувся святковий обід, приурочений до подій цього дня.