01.11.2014р.

Димитрівська поминальна субота

В суботу, 1 листопада Церква особливо молилася за померлих. Історично цей день називається Димитрівською поминальною суботою, в честь загиблих воїнів під час битви на Куликовому полі.
Молитва за загиблих бійців, захисників нашої Батьківщини, була проголошена священиками храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці. На заупокійну панахиду прийшли родини загиблих, серед них були і маленькі діти. Панахиду очолив настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко, йому співслужили клірики храму: ієрей Олександр Хоміч та ієрей Іоан Верескун. Звертаючись до присутніх, отець Євгеній в своєму слові зазначив, що горе не повинно нас розділяти, а навпаки більше об’єднувати . Також батюшка, побажав Божої підтримки сім’ям загиблих та миру для нашого народу.