03.11.2014р.

Особливий гість в Благовіщенському храмі

В понеділок 3 листопада, храм Благовіщення Пресвятої Богородиці відвідала психолог, корекційний педагог-дефектолог, Голова Київської МГО “ДЕЛЬФІН”, колишній співробітник ООН, а ще за сумісництвом мама особливої дитини Олена Скрипко. Вона прибула в Кіровоград для проведення тренінгів для батьків дітей з особливими потребами. Гостю зустрів співробітник Молодіжного та Соціального відділу Кіровоградської єпархії іерей Іоан Верескун. В процесі цікавого спілкування, мама Олена з дітками Александріною та Нікіфором ознайомилась з новим храмом. Також за чаєм обговорили реальні прблеми сучасних сімей, де є особливі діти. Завершальним питанням постала спів участь Церкви в житті людей з особливими потребами.